مجمع عمومی سالیانه AIC

مجمع عمومی سالیانه AIC برگزار گردید

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان ( سهامی عام) نوبت دوم طبق اعلام قبلی در تاریخ شنبه ۹۸/۴/۲۹ با حضور ۲۹/۴۰ درصد سهام حاضر بصورت رسمی برگزار گردید.
* گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی در سایت کدال درج شده است.

گرامیداشت روز صنعت و معدن

در سال رونق تولید و روز صنعت و معدن ( ۱۰تیرماه ) مراسم گرامیداشت این روز در استان یزد در تاریخ ۱۸ تیرماه با حضور مسئولین ارشد استانی و صاحبان صنایع تولیدی و صنعتی استان برگزار گردید.
در این مراسم باشکوه که با حضور جناب دکتر زرندی معاونت مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت- مهندس موسوی نماینده مجلس شورای اسلامی – دکتر طالبی استاندار– دکتر علمدار ریاست سازمان صنعت ، معدن ، تجارت و مهندس کلانتری رئیس خانه صنعت و معدن استان و به میزبانی استانداری و خانه صنعت و معدن استان یزد جهت تجلیل از صنایع برتر و فعالان اقتصادی استان برگزار گردید، با نظر به اقدامات قابل ملاحظه انجام پذیرفته در زمینه تولید محصولات جدید و طرحهای توسعه ایی انواع کاتالیستها، جاذب ها و خصوصاً آلفا آلومینا و… تندیس طلایی مراسم و لوح شرکت دانش بنیان بعنوان ( واحد نمونه تحقیق وتوسعه ) استان یزد در سال ۱۳۹۸ ، از طرف مسئولین ارشد استان به جناب دکتر اصغر برهانی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت AIC سرامیکهای صنعتی اردکان تقدیم گردید.
این افتخار بزرگ نیز برگ زرین دیگری از دفتر افتخارات AIC می باشد که به جامعه سهامداران معزز شرکت صمیمانه تبریک و تهنیت عرض مینمائیم.

روابط عمومی شرکت سرامیک ها صنعتی اردکان 

عدم برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت

باتوجه به اعلام قبلی نوبت اول مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان در تاریخ ۹۸/۴/۱۷ در محل سالن همایشهای بهارستان برگزار گردید ، که با توجه به حضور ۱۷/۶۷ درصد سهام حاضر در جلسه ، مجمع عمومی به حد نصاب قانونی نرسیده وبا اعلام ریاست مجمع ، زمان برگزاری مجمع عمومی به زمان دیگری موکول گردید.

 

 

دعوت به بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بدینوسیله از عموم علاقمندان و سهامداران محترم هلدینگ دانش‌بنیان AIC دعوت می‌گردد تا در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران که از تاریخ ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد از غرفه این هلدینگ بازدید فرمایید.

پیشاپیش قدومتان را گرامی می‌داریم.

سالن: ۱۱-۱۰

غرفه: ۲۱۶

 

روابط عمومی AIC

ایران جزو بزرگترین تولیدکنندگان محصول آلفا آلومینا

این تیتر خبری روزنامه جهان اقتصاد در صفحه بازار سرمایه تاریخ دوشنبه اول بهمن ماه بود که در حاشیه بازدید شماری از خبر نگاران و تحلیگران حوزه بورس از سایت سرامیکهای صنعتی اردکان مطرح گردید.
شماری از خبرنگاران و تحلیلگران حوزه بورس کشور روز چهارشنبه ۹۷/۱۰/۲۶ از شرکت دانش بنیان سرامیکهای صنعتی اردکان بازدید کردند.
به گزارش جهان اقتصاد ، این عده ضمن بازدید از این شرکت در نشست با مدیر عامل شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان حاضر و ضمن آشنایی با روند کار این شرکت به سوالات آنها پاسخ داده شد.
اصغر برهانی ، مدیر عامل شرکت در این نشست با اشاره به آغاز تولید آلفا آلومینا در این واحد تولیدی گفت : جمهوری اسلامی ایران جزو بزرگترین تولید کنندگان محصول آلفا آلومینا در دنیا قرار گرفته است .
وی اضافه کرد : شرکت دانش بنیان سرامیکهای صنعتی اردکان در سال ۱۳۷۶ بعنوان بزرگترین تولید کننده سرامیکهای صنعتی بر پایه آلومینایی و سیلیکاتی در ایران به بهره برداری رسید.
مدیر عامل شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان افزود : این شرکت طی ۱۰ سال اول فعالیت خود موفق شد که ضمن حفظ برتری کیفیت تولید با استفاده از تخصص ، تعهد و پشتکار مدیران ، کارشناسان و کارگران خود ظرفیت تولید را طی سه مرحله طرح توسعه از ۱۲۰۰ تن به ۷۰۰۰ تن در سال افزایش دهد . برهانی اظهار داشت : در حال حاضر محصولات این شرکت در گروه های گلوله و لاینرهای آلومینایی آسیاب ، آجرهای ضد سایش آلومینایی ، سرامیک بالهای آلومینایی و سیلیکاتی تولید میشود که با توجه به خواص منحصر به فرد خود کاربردهای وسیعی در صنایع مختلفی چون : نفت ،گاز، پتروشیمی و شیمیایی ، صنایع فولاد و معادن ، صنایع هوای فشرده ، صنایع کاشی، سرامیک ، چینی ، لعاب ، رنگ ، سیمان و… دارد.
وی در ادامه با اشاره به شرایط بحرانی در برخی از واحد های تولیدی گفت: ما در این شرایط نه تنها ریزش نداشتیم بلکه افزایش نیرو نیز داشتیم و با تحت پوشش قرار دادن سه شرکت دیگر به یک هلدینگ تبدیل شدیم .
برهانی افزود : به خاطر اعمال تحریم ها ما در زمینه تهیه و تولید ماده اولیه شرکت در سختی بودیم که در آستانه تعطیلی کارخانه قرار داشتیم اما خوشبختانه با تلاشهایی که تیم سرامیکهای صنعتی اردکان انجام داد موفق شدیم پروژه ایی را در مشهد استارت بزنیم و ماده اولیه مورد نیازمان را بومی سازی کنیم که افتخاری برای صنعت کشور محسوب میشود .
وی اظهار داشت : تولید محصول آلفا آلومینا در این شرکت آغاز شده که در آینده نزدیک به صورت رسمی افتتاح خواهد شد  و با این تولید جمهوری اسلامی ایران جزو تولید کنندگان بزرگ دنیا قرار می گیرد.
مدیر عامل افزود : ۸۰ در صد از توان این شرکت به تولید آلفا آلومینا اختصاص می یابد.
برهانی یاد آور شد : این شرکت بیش از ۱۰ گروه محصولات دانش بنیان را تولید میکند که در گذشته تمامی این محصولات از خارج از کشور وارد میشده است و صنایع ما وابستگی زیادی به آنها داشتند که با تلاش و کوشش متخصصین این مجموعه وابستگی به خارج قطع شده است .وی گفت : اخیراً نیز کاتالیست های مورد مصرف پالایشگاه های پارس جنوبی و شهید هاشمی نژاد را تولید کرده ایم  و برنامه ای برای توسعه آن داریم .
برهانی اظهار داشت : ما برای تولید آلفا آلومینا به سالانه ۱۰ هزار تن مواد اولیه نیاز داشته و برنامه ریزی داریم که با سرمایه گذاری حداقل ۳۰۰ میلیارد ریال بصورت ثابت و ۱۵۰ میلیارد ریال بصورت سرمایه در گردش تولید مواد اولیه را افزایش دهیم زیرا طبق برآوردها سالانه در کشور به ۵۰ هزار تن نیاز است.

بازدید کارشناسی کارشناسان پارس جنوبی از سایت AIC

بستر سازی ارتباطات دو سویه با مشتریان از موضوعات مهمی است که همواره مورد نظر مدیریت ارشد AIC  بوده و هست. بازدید و حضور نمایندگان شرکتهای بزرگ و مادر تخصصی از تولید کنندگان واقعی بسیار حائز اهمیت می باشد که این روند در شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان همیشه مورد توجه بوده است، در همین راستا بازدید کارشناسی کارشناسان واحد های فنی و بازرگانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از خطوط تولید کاتالیست و دیگر بخشهای تولیدی این شرکت در آذرماه جاری صورت پذیرفت. لازم به ذکر است کاتالیست های تولیدی این شرکت برای دومین بار طی دو سال گذشته تا کنون در مجموعه مذکور در حال استفاده و بهره برداری می باشد. (روابط عمومی)

بازدید ممیزان شرکتهای دانش بنیان از سایت AIC

اهمیت گسترش محصولات تولیدی AIC  بعنوان یک شرکت دانش بنیان همواره مورد تایید و تاکید مدیریت ارشد شرکت بوده و هست و از آنجا که کشور در شرایط تحریم به سر می برد، نقطه قوت شرکتهای داخلی بر مبنای تاکید بر تولیدات داخلی استوار است که همین امر باعث شده که شرکتها در کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مرتباً مورد ارزیابی قرار گیرند. در همین راستا خطوط تولید کاتالیست و آلفا آلومینا و دیگر بخشهای این شرکت نیز در آذر ماه جاری مورد بازدید ارزیابان و ممیزان دانش بنیان قرار گرفت . (روابط عمومی)