تبریک به سهامداران محترم کسرا

متن نامه بورس اوراق بهادار تهران

 

جناب آقای اصغر برهانی

مدیرعامل محترم شرکت سرامیک‌های صنعتی اردکان

 

با سلام،

احتراماً به استحضار می‌رساند، در راستای اجرای مواد ۱۲ و ۱۳ دستورالعمل پذیرش بورس اوراق بهادار تهران، شرکت سرامیک‌های صنعتی اردکان با احراز شرایط تابلوی فرعی بازار اول، از بازار دوم به این تابلو منتقل شد.

انتقال سهام پذیرفته شده بین بازارها و تابلوها در بورس تهران بر اساس آخرین صورتهای مالی حسابرسی شده و دیگر شرایط مندرج در مواد ۱۲ الی ۱۵ دستورالعمل پذیرش در پایان مرداد ماه هر سال صورت می‌گیرد.

 

ضمن عرض تبریک به مدیران، کارکنان و سهامداران شرکت، امید است با رعایت قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های بورس اوراق بهادار تهران شاهد رونق و بهره‌مندی هرچه بیشتر این شرکت از امکانات بازار سرمایه باشیم.

 

سید روح اله حسینی مقدم

بازرسی کارشناسان از AIC

در هفته اول تیرماه جاری با توجه به قرارداد فی ما بین AIC و مجتمع گاز پارس جنوبی خط تولید شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان مورد بازرسی و بازدید کارشناسان مجتمع گاز پارس جنوبی خط قرار گرفت. با توجه به گستره تولیدات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بازرسی حین تولید از شرکتهای تولید کننده داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

 

اتمام خام فروشی در شرکت مهندسی معدنی زرین پودر نوین کسرا

با تلاش مستمر و برنامه ریزی شده هلدینگ سرامیکهای صنعتی اردکان و شرکت مهندسی معدنی زرین پودر نوین کسرا مراحل طراحی، خرید، اجرا و نصب تجهیزات جدید تولید کنستانتره آهن از دیماه سال ۹۶ شروع گردید و تا اواخر خرداد ماه سال جاری مراحل تکمیلی نصب تجهیزات به پایان خواهد رسید و تولید کنستانتره آهن با بهترین مش استاندارد تولید خواهدگردید. این موفقیت را در این برهه از زمان و شرایط سخت اقتصادی به جامعه سهامداران شرکت صمیمانه تبریک عرض مینماییم.

 

AIC و حضور در کنگره ملی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران

۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری کنگره ملی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت در سالن همایش های صدا وسیمای جمهوری اسلامی با حضور مدیران پر عزم صنعت، معدن و تجارت کشور برگزار شد و از چهره های ماندگار این عرصه تجلیل گردید. در این مراسم در کنار تقدیر از مدیران برتر کشور از آقای مهندس برهانی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل هولدینگ سرامیکهای صنعتی نیز با تقدیم لوح زرین، گواهینامه رسمی و تندیس زرین کنگره به عنوان چهره ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران در سال ۹۷ تجلیل گردید و برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات این شرکت افزوده شد. این افتخار را به مدیریت سخت کوش و آگاه، مدیران و پرسنل پر تلاش شرکت صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، رشد و تعالی بیش از پیش صنعت کشور  را در صحنه های مختلف آرزو مندیم.

از جمله موارد دیگر کسب شده در این کنگره بزرگ میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

۱. دریافت گواهینامه نام نیک برند از کنفدراسیون برند ایرانی

۲. دریافت گواهینامه هوش تجاری از آکادمی AGP انگلستان

۳. دریافت پروانه عضویت در کنفدراسیون برند ایرانی

۴. دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ مدیریت رضایتمندی مشتریان

 

 

AIC و حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

بزرگترین نمایشگاه صنعت کشور در قالب بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار گردید. شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان نیز در سالن میلاد (۳۱A) حضور یافت. حضور مدیران و کارشناسان ارشد صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در غرفه این شرکت و بازدید از آخرین دستاوردهای این شرکت حائز اهمیت بود تا به خوبی به معرفی محصولات جدید شرکت از جمله کاتالیستهای بازیابی گوگرد و اکتیو آلومینا بعنوان جاذب پرداخته شود.

 

دعوت به بازدید از بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی

دعوت به بازدید از نمایشگاه 

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی

تهران – ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۷

 

بدینوسیله مقدم مدیران و کارشناسان صنعت کشور را به بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی گرامی داشته، قدوم سبزتان را به‌غرفه‌ این شرکت واقع در سالن میلاد (۳۱A) غرفه شماره ۱۰۰۵ ارج می‌نهیم.

 

نوروز ۱۳۹۷ مبارک باد

از همه سوی جهان جلوه او می‌بینم        جلوه اوست جهان کز همه سو می‌بینم

چون به نوروز کند پیرهن از سبزه و گل        آن نگارین همه رنگ و همه بو می‌بینم

همیشه بهار موهبتی سرشار از انرژی و موهبتی است که به‌لطف خداوندگار عالمیان بر جان و دل آدمی صفایی وصف‌ ناشدنی می‌نشاند. با عرض صمیمانه‌ترین شادباش‌ها و تبریک سال نو خدمت مدیران دلسوز و فرهیخته و فعالان پرتلاش صنعت و اقتصاد ایران زمین، امیدوارم در این سال با باورهایی ارزشمند، تلاشی وافر، قدم‌هایی راسخ‌تر از قبل، در راه بالندگی و سازندگی صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان با تدبیر و مدیریتی جهادی جهت توسعه پایدار، اشتغال و رفع فساد واقعی گام برداشته تا ایرانی آباد را نظاره‌گر باشیم. از خداوند متعال برایتان بهترین احوال و روزها را آرزومندم.