AIC Logo

شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان

AIC تنها تولید کننده آلفا آلومینا و گاما آلومینا

بزرگترین تولیدکننده کاتالیست و انواع سرامیکهای صنعتی و مهندسی بر پایه آلومینایی و سیلیکاتی در ایران

سال رونق تولید

محصولات AIC

در حال حاضر محصولات این شرکت به شرح شش گروه ذیل تولید می گردد:

۱. سرامیک بال آلومینایی و سیلیکاتی ADM
مورد مصرف در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع شیمیایی و ...

۲. اکتیو آلومینا به صورت پودر و گرانول
مورد مصرف در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع شیمیایی، تولید کاتالیست، صنایع کمپرسور سازی و هوای فشرده و ...

۳. آجرهای ضد سایش آلومینایی LA92
مورد مصرف در صنایع فولاد، معدن، سیمان و ...

۴. گلوله و لاینر های آلومینایی آسیاب گلوله ای (بالمیل) LA92 و BA92
مورد مصرف در صنایع کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و مظروف، سیمان سفید، صنایع پودر سازی و ...

۵. آجرها و کاشی‌های ضد اسید
مورد مصرف در صنایع شیمیایی، صنایع غذایی و کلیه محیطهای اسیدی.

۶. محصولات ویژه، سفارشی با کاربردهای خاص
مورد مصرف در صنایع مختلف.

۷. کاتالیست‌های بازیابی گوگرد
مورد مصرف پالایشگاه‌های گاز و نفت.

۸. سنگ آهن هماتیتی (الوژیست)
مورد مصرف صنایع نفت، گاز و پتروشیمی - رنگ‌های ضد خوردگی MIO

۹. کنسانتره آهن
مورد مصرف صنایع متالوژی

۱۰. آلفا آلومینا
مورد مصرف صنایع تولیدکننده سرامیک‌های صنعتی و معدنی،‌ نسوزها، لعاب، کاتالیست‌ها

درباره ما

شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان در سال ۱۳۷۴ به ثبت و در سال ۱۳۷۶ به بهره برداری رسید. این شرکت به عنوان تنها تولیدکننده سرامیک‌های صنعتی بر پایه آلومینایی و بزرگترین تولیدکننده سرامیک‌های صنعتی بر پایه سیلیکاتی در ایران کار خود را آغاز و طی فعالیت خود موفق گردید ضمن حفظ برتری کیفیت تولید، با استفاده از تخصص، تعهد و پشتکار مدیران، کارشناسان و کارگران خود، ظرفیت تولید را طی چند مرحله طرح توسعه از ۱۲۰۰ تن به ۱۲۰۰۰ تن در سال افزایش و در کنار آن نسبت به تنوع بخشی به تولیدات خود بنا بر نیاز صنایع کشور اقدام نماید بطوری که طیف وسیعی از صنایع کشور اعم از صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی و چینی مظروف، صنایع معدنی، فولاد و سیمان و... جزو مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت می باشند. افتخار کسب دهها گواهینامه تأیید کیفیت و رضایت از سوی مشتریان داخلی و خارجی، همچنین کسب گواهینامه های بین المللی و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS، گواهی استاندارد اروپا (cє) و نیز استاندارد ISO 17025 گواه تلاش مستمر این شرکت در تحقق اهداف والای خود می باشد. سهام این شرکت با نماد کسرا در سال ۱۳۸۳ در بازار بورس اوراق بهادار عرضه گردید.

این شرکت موفق گردید در سال ۱۳۹۴ و در راستای تلاشهای مستمر خود با تولید آلومینای فعال (Activated Alumina)، به جرگه تولیدکنندگان کاتالیست و جاذب وارد گردد بطوریکه تمامی مراحل تولیدی این محصول در این شرکت طراحی و تجهیزات آن به طور کامل در داخل کشور تولید گردید و طراحی و تولید کاتالیست‌های جدید نیز با توجه به تجارب به دست آمده در واحد تحقیق و توسعه این شرکت در حال انجام می‌باشد.

همچنین، با توجه به نیاز صنایع کشور به آجرهای ضد اسید، تولید این محصول استراتژیک نیز از سال ۱۳۹۴ انجام پذیرفته و به بازار عرضه گردیده است. 
ما همواره به اهمیت حیاتی رضایتمندی و وفاداری مشتریان واقفیم و تلاش می کنیم با بهره گیری از کیفیت برتر، تکنولوژی پیشرفته، مدیریت مشارکتی، همکاری مراکز علمی و پژوهشی، خط تولید مکانیزه و انعطاف پذیر، محصولاتی منطبق بر نیاز و خواست مشتریان ارزشمند خود ارائه نماییم و مفتخریم که امروز نام AIC در صنایع مختلف داخلی به عنوان تولید کننده برتر و منحصر به فرد و در خارج از کشور بعنوان یک شرکت معتبر و خوشنام در زمینه سرامیک های صنعتی شناخته شده است بطوری که محصولات این شرکت بعنوان شاخص سنجش کیفیت محصولات دیگر تولید کنندگان می باشد.

لازم به ذکر است شرکت سرامیکهای صنعتی اردکان از سال ۱۳۹۴ جز معدود شرکت های تولیدی دانش بنیان قرارگرفته و تمامی محصولات اصلی آن جز محصولات دانش بنیان می باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۵ سرمایه خود از مبلغ ۴۲۵۰۰ میلیون ریال به ۵۰۹۰۰۰ میلیون ریال معادل ۱۲۰۰٪ که کل افزایش سرمایه از منابع موجود در شرکت و به صورت سهام جایزه را انجام داده است.